Naujienos

Pavasario žingsnių iššūkis „Ženk nerūkęs“

2022-04-20

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD), kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis.

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį.

Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę bus renkamas savaitės ėjikas bei akcijos pabaigoje - daugiausiai žingsnių per akciją nužigsniavusį apdovanosime specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Kviečiame visus gegužės – 30 d. dalyvauti akcijoje ,,Ženk nerūkęs‘‘

Kaip dalyvauti:

Išankstinė registracija socialinėje akcijoje ,,Ženk Nerūkęs‘‘ jau pasidėjo ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję ČIA.
  • Spauskite „taurės“ ikoną.
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

Instrukcija, kaip prisijungti prie žingsnių iššūkio.