Paskatinimai ir apdovanojimai

Paskatinimai ir apdovanojimai
Atnaujinta: 2024-05-31

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas sveikino Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistus su Lietuvos medicinos darbuotojų diena

Motyvuoti, nuolat tobulėjantys, aukštos kvalifikacijos specialistai yra didžiausias – neįkainojamas – įstaigos turtas. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas visuomenės sveikatos specialistei Ievai Drochnerytei įteikė padėką už profesinių ribų išplėtimą ir autoritetą, didinant Tauragės rajono gyventojų sveikatos raštingumą sveikos mitybos srityje.

 

 

Projektas „Mokomės gyventi sveikai“

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Karolina Preikšaitienė buvo paskatinta vienkartine pinigine išmoka už parengtą ir anksčiau Viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros (toliau – CPVA) nustatytus terminus pateiktą regiono plėtros plano projekto „Mokomės gyventi sveikai“ paraišką pagal CPVA 2023 m. sausio 9 d. paskelbtą kvietimą Nr. 27-505-P „Kokybiškų visuomenės sveikatos paslaugų prieinamumo didinimas“.

 

Metų specialisto“ apdovanojimu įvertintas ir tauragiškis Marius Trajanauskas

Vasario 8 d. Panemunės pilyje vykusių iškilmingų „Metų specialisto“ apdovanojimų metu, „Metų specialisto“ įvertinimą pelnė ir Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistas – Marius Trajanauskas. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas padėkojo specialistui už nenuilstamą energiją, iniciatyvas prefesinėje veikloje bei svarbų indelį puoselėjant visuomenės sveikatos vertybes Tauragės rajone.

 

Metų specialisto apdovanojimais įvertinti labiausiai 2023 metais nusipelnę specialistai

Vasario 8 d. Panemunės pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialisto“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės. Graži ir prasminga Metų specialisto apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama nuo 2016 m., o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus.

Šiemet vienas iš „Metų specialisto“ apdovanojimų atiteko Tauragės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo specialistui Mariui Trajanauskui. „Renginys tikrai įspūdingas – tiek pasirinkta vieta, tiek organizavimu. Labai džiaugiuosi, tapęs „Metų specialistu“ ir esu dėkingas savo kolektyvui, nes būtent jie teikė mano kandidatūrą šiai nominacijai. Labai gera jausti komandos palaikymą ir įvertinimą už nuveiktus darbus. Šis apdovanojimas dar labiau motyvuoja ir skatina toliau darbuotis su dar didesniu užsidegimu. Noriu padėkoti ir kiekvienam Tauragės visuomenės sveikatos biuro veiklų dalyviui, nes jūsų palaikymas mus įkvepia ir įpareigoja siekti tikslų ir aukščiausių kokybės standartų“ – džiaugsmo neslėpė nominuotas visuomenės sveikatos specialistas.

„Tai nepaprastai kultūringas, tolerantiškas, šiltas, supratingas, vidinės ramybės sklidinas žmogus, sugebantis pasiūlyti pagalbą bet kuriam kolegai ir bet kuriam, esančiam šalia. Labai vertinu Mariaus profesionalumą, komunikabilumą, produktyvumą, veržlumą, novatorišką požiūrį, originalias idėjas ir tikėjimą tuo, ką daro. Marius nusipelnė šios nominacijos už Tauragės rajono gyventojų sveikatos raštingumo didinimą prevencijos srityje (psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją, pirmosios pagalbos, Ankstyvosios intervencijos mokymus), fizinio aktyvumo skatinimą, įtraukiant ir sudominant vis daugiau tauragiškių (šiaurietiškojo ėjimo mokymus, futbolo vaikščiojant treniruočių ir turnyrų organizavimą)“ – gerų žodžių negailėjo Tauragės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė.

„Atkaklumas, neblėstanti motyvacija, noras kiekvieną dieną tapti dar geresniu bei nuoseklus tikslo siekimas  – įkvepiančios visuomenės sveikatos specialisto savybės, kuriomis profesinėje veikloje turėtume vadovautis kiekvienas iš mūsų,“ kalbėjo laikinai einanti SVSBA pirmininko pareigas ir Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė V. Jonaitė.

Apdovanotiesiems specialistams įteiktos padėkos kartu su obuolio statulėle. „Šis vaisius įvairiose kultūrose turi net keletą simbolinių reikšmių. Jau kelinti metai dovanojame obuolius, norėdami kolegoms parodyti, ką jų darbai, idėjos ir energija užaugino. Norime, kad jie džiaugtųsi savo darbo vaisiais,“ – džiugiai mintimis dalijosi laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininko pareigas Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Vidita Jonaitė.

Apdovanojimų renginyje įkvepiančią sveikinimo kalbą sakė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems taip pat tarė laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) vadovo pareigas Vidita Jonaitė. Prie sveikintojų taip pat prisidėjo Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėja sveikatos apsaugos klausimais dr. Živilė Gudlevičienė. Visuomenės sveikatos specialistų svarbiu darbu džiaugėsi ir nominantus sveikino Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Prevencijos skyriaus vedėja Aušra Želvienė. Renginyje taip pat dalyvavo ir prasmingais sveikinimo žodžiais ir linkėjimais dalijosi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) dekanė prof. dr. Ida Liseckienė,  šiltus sveikinimus išsakė ir LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto dekanė prof. Ramunė Kalėdienė, o Europos Komisijos komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą (2014–2019 kadencija), Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Rytų Europos regionui dr. Vytenis Andriukaitis įpareigojo savo patarėją Tatjaną Levickienę pasveikinti renginio dalyvius ir perskaityti jo sveikinimą.

Tarp svečių buvo ir kolegas sveikino buvusios SVSBA pirmininkės Neringa Tarvydienė, šiuo metu einanti Klaipėdos rajono Gargždų ligoninės direktoriaus pareigas, ir dr. Jūratė Grubliauskienė, Klaipėdos universiteto ligoninės generalinio direktoriaus pavaduotoja valdymui ir ekonomikai.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

 

Rugsėjo 10 d. Lietuvos masinio futbolo asociacija, Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistams Eglei Arlauskienei ir Mariui Trajanauskui skyrė „Masinio futbolo lyderio“ nominaciją, už aktyvų darbą organizuojant įvairias futbolo veiklas savo bendruomenėje. Apdovanojimus įteikė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius.

 

Šiemet Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija „Metų specialisto“ apdovanojimą įteikė Ramintai Lešinskaitei.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, taip pat padėkojo specialistei už profesionalumą ir prasmingą darbą, kūrybiškumą ir sveikos gyvensenos idėjas bei svarų indėlį puoselėjant visuomenės sveikatos vertybes Tauragės rajone.

 


 

„METŲ SPECIALISTO“ APDOVANOJIMUOSE  ĮVERTINTI LABIAUSIAI 2022 M. NUSIPELNĘ DARBUOTOJAI


Vasario 2 d. Biržų pilyje įvyko iškilmingi „Metų specialisto“ apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.

„Specialistams įteiktos padėkos kartu su simboliniu obuolio ženklu perduoda žinią: obuolys – tai lyg mūsų darbo vaisius, bet prieš skinant vaisius, pirmiausia reikia pasodinti sodą, jį prižiūrėti ir puoselėti. Norisi palinkėti kiekvienam specialistui būti savo visuomenės sveikatos sodo puoselėtoju, kad kartu su savo savivaldybės gyventojais būtų galima mėgautis saldžiais sveikos gyvensenos vaisiais,“ – prasmingomis mintimis sveikinimo kalbos metu dalijosi Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Šiemet vienas iš „Metų specialisto“ apdovanojimų atiteko Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos specialistei Ramintai Lešinskaitei. Šios įstaigos direktorė ir kolegos Ramintai dėkojo už išankstinį numatymą, apgalvojimą, kokybišką viešinimo medžiagos parengimą bei profesionalų Tauragės visuomenės sveikatos biuro veiklos pristatymą įvairiuose kontekstuose, už kūrybiškumą, inovatyvumą, nuolatinį tobulėjimą, greitą orientaciją vykdant užduotis ir dosnų dalijimąsi gerąja patirtimi su kolegomis. Tokie specialistai yra didžiausias įstaigos turtas.

„Mano profesinė sveikatos meno kelionė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure prasidėjo 2019 m. spalio 7 dieną ir tęsiasi iki šiol. Džiugu prisiminti tą startą, kuomet galvoje buvo daugybė klaustukų, šauktukų – kaip efektyviai pakviesti tauragiškius stoti prie starto linijos „Sveika gyvensena ir meilė sau“. Per savo darbo metus įsitikinau, kad visuomenės sveikatos specialistai iš tiesų yra sveikatos ambasadoriai savo šeimose, bendruomenėse ir savivaldybėse. Būtent jie gali ir turi dabartyje investuoti savo laiką ir turimas sveikatos žinias pirmiausia į jaunąją kartą, kad po to jaunimu ir jų sveiko gyvenimo būdo pasirinkimo pavyzdžiu galėtų didžiuotis ir džiaugtis ateityje. 
Nuoširdžiai dėkoju visai Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komandai ir vadovei Daivai Genienei už pasitikėjimą, kasdieninio darbo įvertinimą ir galimybę šiandieną kartu džiaugtis su kitais besišypsančiais ir veikliais visuomenės sveikatos specialistais iš visos Lietuvos. Kiekvienam linkiu svajoti, atrasti ir pradėti veikti dėl savo sveikatos ir gerovės!“ – po „Metų specialisto“ apdovanojimo džiaugsmo neslėpė nominuota visuomenės sveikatos specialistė, jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) koordinatorė Raminta Lešinskaitė.

Apdovanojimų renginį įkvepiančia sveikinimo kalba atidarė Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, atvykusi kartu su savivaldybės administracijos direktore Irute Varziene ir savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėju, atliekančiu savivaldybės gydytojo funkcijas, Kęstučiu Knizikevičiumi. Sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems taip pat tarė Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė ir Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Lina Svidinskaitė. Prie sveikintojų taip pat prisidėjo Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas dr. Kęstutis Štaras, Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėja sveikatos apsaugos klausimais dr. Živilė Gudlevičienė ir Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Psichikos sveikatos skyriaus patarėja Laura Masiulienė. Renginyje taip pat dalyvavo ir prasmingais sveikinimo žodžiais ir linkėjimais dalijosi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) dekanė prof. dr. Ida Liseckienė, atvykusi kartu su kolege LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto prodekane doc. dr. Gintare Kaliniene. Visuomenės sveikatos specialistų darbo svarba džiaugėsi ir nominantus sveikino Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Prevencijos skyriaus vedėja Aušra Želvienė bei Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro vadovas Romualdas Sabaliauskas, o nuotolinius sveikinimus siuntė ir Europos Komisijos komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą (2014–2019 kadencija), Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Rytų Europos regionui dr. Vytenis Andriukaitis.

Graži ir prasminga „Metų specialisto“ apdovanojimų tradicija SVSBA puoselėjama jau nuo 2016 metų, o specialistų rinkimai vyksta net 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Kasmet nominacijai gauti potencialius kandidatus gali siūlyti Visuomenės sveikatos biurų vadovai, čia dirbantys specialistai, taip pat ir Asociacijos tarybos nariai. Teikiant galimas nominacijas atsižvelgiama į specialisto išskirtines veiklas praėjusiais metais ir darbui svarbias savybes: motyvaciją ir entuziazmą darbui, iniciatyvumą, komunikacinius gebėjimus. „Rinkdami labiausiai praėjusiais metais nusipelniusius specialistus, kiekviename visuomenės sveikatos biure diskutuojame apie rezultatus visuomenės sveikatoje, kaip ilgai ir kantriai jų reikia laukti, kiek pastangų būtina įdėti, siekiant užsibrėžtų rezultatų. O ir nepamirštame, kad visuomenės sveikata yra ne tik mokslas, bet ir menas. Tik ši dermė padeda pasiekti kiekvieną gyventoją, įdomiai pateikti sveikatai puoselėti būtinas žinias, išmintingai vesti sveikos gyvensenos įgūdžių išsaugojimo keliu,“ – kalbėjo SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas sveikino Tauragės visuomenės sveikatos biuro darbuotojus ir padėkojo visuomenės sveikatos specialistams Karolinai Preikšaitienei ir Mariui Trajanauskui, už sąžiningą, kruopštų ir profesionalų darbą bei atsidavimą savo profesijai.

Vasario 10 d. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) įteikė „Metų specialisto“ apdovanojimus. Tokią  visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

„Net ir praėjusiais metais, kuomet dėl pandemijos negalėjome susitikti gyvai, tai buvo padaryta kiekvienoje Savivaldybėje, padedant merams ar administracijos direktoriams, nuotoliniu būdu. Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“ – dalinosi mintimis SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Šiemet iškilmingi specialistų apdovanojimai vyko Raudondvario dvare, pagerbiant  visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už  kūrybines idėjas, optimizmą ir rezultatyvų indėlį, įgyvendinant ankstyvosios intervencijos programą Tauragės raj. sav., už nuolatinį tobulėjimą pasitelkiant naujausias technologijas, vykdant sveikatos priežiūrą mokykloje, už sveikatai palankios mitybos žinių sklaidą savivaldybės ir regioniniu ir mastu, už drąsą ir iniciatyvą priimant naujus iššūkius, įgyvendinant Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos uždavinius, skiria visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą, Ievai Drochnerytei. Didžiuojamės kolegės darbu ir reikšmingu indėliu į rajono gyventojų sveikatos priežiūrą.

„Metų specialisto apdovanojimas sukėlė daug įvairių minčių ir jausmų. Gavusi apdovanojimą pasijutau įvertinta, pastebėta ir pagerbta. Apskritai, dar daug žmonių nežino, koks yra visuomenės sveikatos specialisto darbas. Dažniausiai mus mato su šypsena veide įvairiuose renginiuose ar šventėse, tačiau su kolegomis atliekame daug nematomo ir sunkaus darbo. Man šis apdovanojimas yra būtent už tai. Ypač esant šiai epidemiologinei situacijai turime didžiąją dalį tiek darbo, tiek laisvalaikio laiko skirti darbui, susijusiam su COVID-19 ligos valdymu ugdymo įstaigose.

Šis apdovanojimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį, kas yra visuomenės sveikata ir visuomenės sveikatos specialistas. Be galo norėčiau, kad visi visuomenės sveikatos specialistai turėtų galimybę būti taip garbingai įvertinti ir apdovanoti. To ir noriu palinkėti kolegoms. O visiems tauragiškiams – ieškoti galimybių rūpintis savo sveikata, o ne pasiteisinimų to nedaryti.

Tariu nuoširdų ačiū direktorei Daivai Genienei, kolegoms bei Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenei už bendrystę, darbą kartu ir pasitikėjimą“, – emocijomis po gauto apdovanojimo dalinosi Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Drochnerytė. 

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas taip pat padėkojo specialistei už iniciatyvas profesinėje veikloje, sveikatai palankios mitybos žinių sklaidą bei svarų indėlį vykdant sveikatos priežiūrą Tauragės rajono mokyklose.

Kovo 4 d. Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Gemai Nairanauskaitei įteiktas Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) apdovanojimas „2020 metų specialistas“. Jį drauge su Tauragės rajono savivaldybės mero padėka įteikė rajono meras Dovydas Kaminskas.

„Džiaugiuosi galėdamas padėkoti šiai jaunai specialistei už nenuilstamą energiją profesinėje veikloje bei svarų indėlį, puoselėjant visuomenės sveikatos vertybes Tauragės rajone, ir palinkėti drąsių idėjų, ryžto ir prasmingų darbų, kurie taptų sektinu pavyzdžiu“, - kalbėjo meras D. Kaminskas.Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Pandemija išryškino sveikatos prevencijos, higienos įpročių, infekcijų valdymo svarbą. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau penktąjį kartą surengė „Metų specialisto“ apdovanojimus.

„Metų specialisto“ rinkimai vyksta net 47 visuomenės sveikatos biuruose. Kandidatus gali siūlyti kiekvieno VSB darbuotojai ir vadovai, o taip pat asociacijos tarybos nariai – svarbu, kad teikimas apdovanojimui būtų motyvuotas. Renkant geriausius metų visuomenės sveikatos specialistus atsižvelgiama į jų veiklą nacionaliniu, regioniniu ar savivaldybės mastu.

„Dėl šiemet susiklosčiusios ekstremalios situacijos negalime organizuoti iškilmingo apdovanojimų renginio, tačiau pati apdovanojimų reikšmė šiemet dar didesnė. Juk savivaldybių visuomenės sveikatos specialistai jau visus metus greta įprastinio rūpinimosi gyventojų sveikata aktyviai talkina ir kovoje su pandemija, tad nusipelnė deramo įvertinimo ir nuoširdžiausių mūsų visų padėkų“  – sako SVSBA Tarybos pirmininkė Neringa Tarvydienė.

„Neabejojame, kad „Metų specialisto“ apdovanojimai naudingi ne tik mūsų biurams, bet ir gyventojams. Juk puikiai dirbantis, motyvuotas visuomenės sveikatos specialistas kuria daugiau pridėtinės vertės vietos bendruomenei. Džiaugiamės, kad konkurencija kasmet auga – vadinasi, ir mūsų specialistai kasmet tobulėja“ –  teigia Asociacijos Tarybos pirmininkė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. Visuomenės sveikatos biurų asociacija vienija 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biurus.

„Gema nuolat auga profesiniame gyvenime, ieško nepramintų kelių, yra atvira iššūkiams ir išėjimui iš komforto zonos. Getė pasakė, kad stebuklas - tai tikėjimas savimi. Tuomet dažniausiai nutinka ir kitas stebuklas – tavimi patiki kiti. Labiausiai šį apdovanojimą lėmė Gemos papildomos kompetencijos – tapimas Ankstyvosios intervencijos programos vykdytoja ir bazinių savižudybių prevencijos instruktore. Žinoma, ne tik tapimas, bet ir atsakingas šių programų vykdymas, nuolatinis gilinimasis, noras ir gebėjimas padaryti daugiau, nei įpareigoja specialisto pareigybė“ – sveikindama apdovanojamą specialistę kalbėjo  Tauragės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė.

„Kažkada esu girdėjusi šią citatą „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. Šiame darbe būtent taip ir jaučiuosi – dirbu tai, ką beprotiškai mėgstu. Žinoma, kaip ir kiekviename darbe, būna įvairių sunkumų ir išgyvenimų, tačiau o kas sakė, kad gyvenime yra lengva? Šiame darbe reikia ne tik profesionalumo, bet ir atsakomybės, kūrybiškumo, operatyvumo bei begalės kitų savybių. Didžiąją laiko dalį dirbu su vaikais, tad  svarbiausia man – žmogiškumas, empatija kitam.

Noriu padėkoti savo nuostabiam kolektyvui, savo vadovei, kuri kažkada yra pasakiusi, kad tik degantis gali uždegti, ir tai visiška tiesa!“, - su šypsena ir jauduliu kalbėjo apdovanojimą gavusi Gema.

 


2020 m. liepos 15 d. Sveikatos apsaugos ministerija surengė apdovanojimų „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai" įteikimų ceremoniją už darbą suvaldant COVID-19 (koronaviruso infekcijos) plitimą.  Padėka už darbą suvaldant koronaviruso infekciją šalyje  buvo išreikšta trims Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistėms Ievai Drochnerytei, Gemai Nairanauskaitei ir Deimantei Rimgailaitei. Apdovanojimus įteikė LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.


2020 m. vasario 26 d. Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija surengė iškilmingą renginį Kauno rotušėje, kuriame buvo apdovanoti geriausi 2019 m. Lietuvos visuomenės sveikatos biurų specialistai. Tarp nominantų – ir Tauragės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Karolina Preikšaitienė. Apdovanojimą jai įteikė Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė Lietuvoje Ingrida Zurlytė ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos prezidentė Neringa Tarvydienė.

 


2019 m. gruodžio 18 d. Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dalyvavo Mero padėkos vakare, kurio metu buvo įvertintas už darnų kolektyvo indėlį įgyvendinant sveikatingumo politiką rajone.

 


Tauragės rajono savivaldybės mero padėka visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Birutei Einikienei

2017 m. gegužės 3 d. Tauragės miesto Kultūros centre, Medikų dienos proga, Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Birutei Einikienei įteikta Tauragės rajono savivaldybės mero padėka už taurų žmogiškumo ir profesionalumo derinį saugant ir stiprinant mokinių sveikatą.